VAS, orange glas 1900-tal.

VAS, orange glas 1900-tal.
1472832. VAS, orange glas 1900-tal.

Möjligen Kjell Engman. Osignerad. Höjd 35 cm. Bredd 11 cm
Djup 9 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Djup 9 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 375