FICKUR 2 st, silver, FICKURSTÄLL, vitmetall, 18/1900-tal.

14727. FICKUR 2 st, silver, FICKURSTÄLL, vitmetall, 18/1900-tal.

Ett fickur märk Waltham, ställets höjd 14 cm.

Slitage, skador, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, bucklor.

Antal besök: 652