CHANUKKA LJUSSTAKE.

CHANUKKA LJUSSTAKE.
1472678. CHANUKKA LJUSSTAKE.

Silver, stämplad Birmingham 1932, höjd 19,5 cm, vikt 234 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1472678. CHANUKKA LJUSSTAKE.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 076