ABBA, armbandsur.

1472471. ABBA, armbandsur.

Herrarmbandsur, svart nitat läderarmband, diameter 35mm, Proveniens: Micke B. Tretow.

Repor, bordsurfodralet med spricka.

Tema

Michael B. Tretows samling

Gör en kostnadsfri värdering!
1472471. ABBA, armbandsur.

Tema

Michael B. Tretows samling

Antal besök: 4 991