VÄSKA / PORTFÖLJ, Mulberry, "Walter".

1471821. VÄSKA / PORTFÖLJ, Mulberry, "Walter".

Portfölj i svart läder med tygfoder. Avtagbar och justerbar axelrem. Ett ytterfack. Invändigt tre fack varav ett dragkedjeförsett, samt fack för laptop 15". Två mindre fack samt till pennor. Märkt "Mulberry" samt logomärkt mässingsplakett med numrering. Höjd 34 cm, bredd 42 cm, djup 8 cm.

Bruksslitage, märke, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märke, repor.

Antal besök: 2 009