TAKLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal.

147175. TAKLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal.

Total höjd ca. 50 cm.

Något skev. Obetydliga nagg. Ej tillförlitlig el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca. 50 cm.

Antal besök: 782