DRAGSPEL 2 st, Hagström, 1900-tal.

14716. DRAGSPEL 2 st, Hagström, 1900-tal.

En i originallåda, 48 x 36 resp. 39 x 36 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 2 090