SIDEBOARD "Herrgården", Carl Malmsten, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1900-talets andra hälft.

147115. SIDEBOARD "Herrgården", Carl Malmsten, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1900-talets andra hälft.

Vitlack. Tre lådor. Skåp inredda med hyllor. Brännstämplat. Längd 150, bredd 39, höjd 97 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 174