Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
THOMAS HOLDEN. Olja på pannå, monogramsignerad.
1471042. THOMAS HOLDEN. Olja på pannå, monogramsignerad.
Ca 81x61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 81x61 cm.
Göteborgs Auktionsverk
642