TEAKBYRÅ, 4-lådor, 1950/60-tal samt "stringhyllor".

1470079. TEAKBYRÅ, 4-lådor, 1950/60-tal samt "stringhyllor".

Bredd 82 cm, djup 40 cm, höjd 85 cm.
Stringhylla bredd 30, djup 23, höjd 11 cm.

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 603