BETH ZEEH. Böljande landskap i sommargrönska. Olja på duk. Signerad och daterad 71.

146998. BETH ZEEH. Böljande landskap i sommargrönska. Olja på duk. Signerad och daterad 71.

28 x 58 cm.

Beth Zeeh (1911–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 58 cm.

Beth Zeeh (1911–2004)

Antal besök: 1 192