ANDERS ERIK MALM. blandteknik, 2 st,signerade samt daterad -78.

1469967. ANDERS ERIK MALM. blandteknik, 2 st,signerade samt daterad -78.

Ramens mått ca 45 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 45 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 7 470