LORNJETT, tidigt 1900-tal, dekor i emalj.

14695. LORNJETT, tidigt 1900-tal, dekor i emalj.

Glas och gulmetall.

Slitage, glas skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas och gulmetall.

Slitage, glas skadat.

Antal besök: 1 318