BYRÅ, senbarockstil, 1900-tal.

14694. BYRÅ, senbarockstil, 1900-tal.

Tre lådor. Hörnen med dekor av fascesstavar.

Nyckel saknas. Slitage, repor och glasring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 741