FICKUR med KEDJA, Doxa, 1900-talets första halva.

146911. FICKUR med KEDJA, Doxa, 1900-talets första halva.

Diameter 68 mm. Totalvikt 224 gram.

Bruksslitage. Hårstråtunna sprickor på urtavlan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 837