SILVER, käpp med silverkrycka, daterad 1925.

1469040. SILVER, käpp med silverkrycka, daterad 1925.

Längd 90 cm.

Bruksslitage, bucklor, personligt graverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm.

Antal besök: 2 653