KURIR OCH OFFICERSBRICKA, 1900-tal.

1468997. KURIR OCH OFFICERSBRICKA, 1900-tal.

14x15 cm samt 8x5,5 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

14x15 cm samt 8x5,5 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 830