POUL GADEGAARD. Abstrakt komposition. Färglitografi. Signerad Gadegaard och daterad 56.

146898. POUL GADEGAARD. Abstrakt komposition. Färglitografi. Signerad Gadegaard och daterad 56.

Bildyta 45 x 55 cm.

Papper gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 45 x 55 cm.

Papper gulnat.

Antal besök: 1 150