TIDNINGAR, ca 50 st, Life Magazine, 1938.

146896. TIDNINGAR, ca 50 st, Life Magazine, 1938.

Nästintill komplett årgång, nr 8 vol 5 saknas.

Nr 8 vol 5 saknas. Ett nummer med kraftiga skador.
Ej genomgånget, slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 099