HANS VERDUYN. Färglitografi, signerad och numrerad 98/200.

146827. HANS VERDUYN. Färglitografi, signerad och numrerad 98/200.

Fåglar, signerad H. Verduyn. 33x42 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 080