STOLAR, 5 stycken stapelbara, 1960/70-tal.

146822. STOLAR, 5 stycken stapelbara, 1960/70-tal.

utbytta fötter.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

utbytta fötter.

bruksslitage.

Antal besök: 1 431