THERESIA SANDSTRÖM. Fiskebåtar, sign o dat 1923.

146821. THERESIA SANDSTRÖM. Fiskebåtar, sign o dat 1923.

Olja på duk.

Mindre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.

Mindre krackeleringar.

Antal besök: 922