ASGER JORN. Etsning, signerad 59 och numrerad 20/50. Edition van de Loo, München.

146785. ASGER JORN. Etsning, signerad 59 och numrerad 20/50. Edition van de Loo, München.

Utan titel. 24,5 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram, veck.

Asger Jorn (1914–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Utan titel. 24,5 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram, veck.

Asger Jorn (1914–1973)

Antal besök: 1 217