SOFFBORD, "Ovalen", Carl Malmsten, 1900-tal.

146777. SOFFBORD, "Ovalen", Carl Malmsten, 1900-tal.

Oval skiva med svängda ben. Björk.
Plakettmärkt Carl Malmsten.
Längd 120 cm, bredd 89 cm, höjd 60 cm.

Bruksskick. Lätt skiftning i skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plakettmärkt Carl Malmsten.

Antal besök: 1 033