GUNGSTOL, furu, 1900-tal.

GUNGSTOL, furu, 1900-tal.
1467548. GUNGSTOL, furu, 1900-tal.

Rygghöjd 113 cm.
Bredd 72 cm.

Förstärkt i botten.
Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 113 cm.
Bredd 72 cm.

Förstärkt i botten.
Smärre slitage.

Antal besök: 1 462