OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. EFTER. "Damen med hermelinen", kopia efter Leonado da Vinci, olja på duk, 1900-talets första hälft.

1467447. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. EFTER. "Damen med hermelinen", kopia efter Leonado da Vinci, olja på duk, 1900-talets första hälft.

Ca 55x38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 55x38 cm.

Antal besök: 2 277