SPEGEL samt TRYMÅ, Glas och Trä i Hovmantorp, 1950/60-tal.

146743. SPEGEL samt TRYMÅ, Glas och Trä i Hovmantorp, 1950/60-tal.

Trymå med stenskiva, stomme i valnöt.. Längd 61, bredd 25, höjd 62 cm.
Spegel. Längd 53, höjd 115 cm. Etikettmärkt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 631