KAFFESERVIS, 18 delar, benporslin, "Dresden", Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

146731. KAFFESERVIS, 18 delar, benporslin, "Dresden", Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

6 kaffekoppar med fat och dessertfat.

Bruksslitage. Ett fat spräckt och lagat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 968