FIGURIN, Ninnie Keramik.

FIGURIN, Ninnie Keramik.
1467090. FIGURIN, Ninnie Keramik.

Uggla, Signerad Nie. Höjd 13 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 697