KOPPARFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

1467013. KOPPARFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

Balja höjd 33 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Balja höjd 33 cm.

Slitage och märken.

Antal besök: 247