NATTYGSBORD, teak med undre tidskriftshylla, 1950-tal.

1466725. NATTYGSBORD, teak med undre tidskriftshylla, 1950-tal.

Tidskriftshylla rottingklädd, 38x56 cm, höjd 53 cm.

Ovansida med fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 265