KARMSTOL, teak och galon, 1900-talets mitt.

1466650. KARMSTOL, teak och galon, 1900-talets mitt.

Galonklädsel med större spricka, bredd 57 cm, djup 50 cm, höjd 74 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 447