SMYCKEN, 6 delar, silver, 1900/2000-tal.

146632. SMYCKEN, 6 delar, silver, 1900/2000-tal.

Armband, Napier Sterling, längd ca 16 cm.
4 par örhängen, delvis med skruv.
Armband med lila stenar, svensk importstämpel, längd ca 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 791