PETER KARPF. "OTO", fåtölj, i-Form.

1466202. PETER KARPF. "OTO", fåtölj, i-Form.

Formpressad plywood. Etikettmärkt med otydlig datering.
Rygghöjd 71 cm, bredd 80 cm.

Krackelyr, bruksslitage. Stötmärken och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 71 cm, bredd 80 cm.

Antal besök: 2 338