SKÖLD, Somalia, präglad hud.

SKÖLD, Somalia, präglad hud.
1466155. SKÖLD, Somalia, präglad hud.

Diameter 32,5 cm.
Proveniens: Inköpt på Portobello road, London på 1990-talet av Richard Wahlgren, Lund.

Något termitstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 32,5 cm.

Något termitstungen.

Antal besök: 804