VYTAUTAS TOMASEVICIUS. "SECRET".

1466154. VYTAUTAS TOMASEVICIUS. "SECRET".

A tergo signerad, betitlad och daterad 2008, akryl på duk 170x50 cm. Ej ramad.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 444