CÉSAR BALDACCINI. PORTRAIT DE COMPRESSION.

1466056. CÉSAR BALDACCINI. PORTRAIT DE COMPRESSION.

Signerad, daterad 76, numrerad 45/100, färglitografi, dagmått 49x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 976