VAS, "näsduksvas", osignerad.

VAS, "näsduksvas", osignerad.
1465916. VAS, "näsduksvas", osignerad.

Munblåst, blårandigt glas, höjd 25 cm, diameter 27 cm.

Bruksskick. Minimala nagg undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 504