ÅRSTIDSTAVLOR, 3 st, kolorerade gravyrer, 1800-tal.

146573. ÅRSTIDSTAVLOR, 3 st, kolorerade gravyrer, 1800-tal.

Winter, Autumn, Spring. Samtida ram av lövträ.

Skador och lösa delar på ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 976