TALAMPA, med pärlemor, 1900-tal.

146567. TALAMPA, med pärlemor, 1900-tal.

Diameter 27 cm.

Slitage, skador, lösa delar medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 27 cm.

Antal besök: 1 558