LJUSKRONA, med lejonmaskaroner, 19/2000-tal.

146522. LJUSKRONA, med lejonmaskaroner, 19/2000-tal.

Diameter ca 43 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 43 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 637