MATTA Inköpt i Saudiarabien på 1980-tal. 280 x 186 cm.

14652. MATTA Inköpt i Saudiarabien på 1980-tal. 280 x 186 cm.

Ljus botten, figuralt motiv.

Slitage. Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljus botten, figuralt motiv.

Slitage. Lagning.

Antal besök: 1 452