VINDFLÖJEL, smide, 1800-tal.

VINDFLÖJEL, smide, 1800-tal.
1465189. VINDFLÖJEL, smide, 1800-tal.

Längd 105 cm. Bredd 34 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 105 cm. Bredd 34 cm.

Slitage.

Antal besök: 447