SKÅP, allmoge, barockkrön, sannolikt överskåp, 1700-tal.

1465028. SKÅP, allmoge, barockkrön, sannolikt överskåp, 1700-tal.

höjd 107 cm, bredd 108 cm, djup 37 cm.

insektsangrepp, träskador, originalskick, ålders- och bruksslitage, lös sidolist medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 680