Kalmar Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLER, 2 st, blomigt tyg, 1900-tal.
1465027. FÅTÖLER, 2 st, blomigt tyg, 1900-tal.
höjd.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
602