VINGLAS, 3-stycken, 1900-tal.

VINGLAS, 3-stycken, 1900-tal.
1465013. VINGLAS, 3-stycken, 1900-tal.

Röd kupa med gulddekor. Höjd 20-26 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 242