KORNETT, mässing, 1900-tal.

KORNETT, mässing, 1900-tal.
1464758. KORNETT, mässing, 1900-tal.

Märkt med krona. Längd ca 41 cm.

Bruksslitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Bucklor.

Antal besök: 860