LASTBIL, trä, Gemla, 1900-talets mitt.

1464741. LASTBIL, trä, Gemla, 1900-talets mitt.

Längd 50 cm. Bredd 17cm.

Mindre skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 50 cm. Bredd 17cm.

Antal besök: 670