SKYLTDOCKA, huvud, 2000-tal.

SKYLTDOCKA, huvud, 2000-tal.
1464627. SKYLTDOCKA, huvud, 2000-tal.

Höjd ca 33 cm.

Ytslitage. Senare hål i öronen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 33 cm.

Antal besök: 4 589