SOFFA, rokoko-stil, 1900-tal.

SOFFA, rokoko-stil, 1900-tal.
1464463. SOFFA, rokoko-stil, 1900-tal.

Svängd form, fast stoppad klädsel, djuphäftad. Klädsel i ljusgrön möbelplysch.
Längd 137 cm
Höjd 98 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 137 cm
Höjd 98 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 10 610